moonwalker

Michael Jackson'ın suçsuzluguna dair destek,öneri ve kanitlar...
https://themichaeljacksonallegations.co ... -the-time/ Evet daha öncede tren istasyonu ile ilgili bir konu açmıştım ama o konu sadece istasyonun 1993 ün sonuna kadar asla tam olarak inşa edilmediğini kanıtlıyordu. Ancak bu konu söyledikleri yalan ortaya çıkınca Leaving Neverland ekibinin ve medyanın kendilerini nasıl haklı çıkarmaya çalıştıkları ile ilgili ve oldukça ayrıntılı bir konu. Dan Reed 'in bu konu ile ilgili attığı mesajlar, Michael 'ın eski fotoğrafçısı Harrison Funk 'ın söyledikleri, Sözde tren istasyonunun 1993 ten önce orada olduğundan bahseden kitaplar, Boy He Paid Off filminin tren istasyonu ile ilgisini ayrıntılı bir şekilde ele alıyor. Ayrıca Michael 'ın yatak odası için kurduğu zil sistemine de değiniyor. Linki inceleyebilirseniz bu konuda kesinlikle haklı olan tarafın kim olduğunu anlarsınız. Linke bakamayanlar için de ekran görüntüleri atıyorum ama tercihim linkteki yazıyı okumanız yönünde. ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MJ kadar haksızlığa uğrayan bu kadar acı çektirilen (insanlar tarafından)başka bir ünlü varmıdır?bilmiyorum😔ayrıca bu iftiracılar sözüm ona yaşadıklarının aşk olduğunu iddia ediyorlar.yalnız kaç yaşlarında 8-13 arası .aşkı tanımlayan bu iftiracılar o zaman cinsel tacizi tanımlayamıyorlar hayret🤔🤔ve yıllar yıllar sonra chandler olayından ve arvizo olayından öğrendiklerini victor guitrezin hayal ürünü kitabıyla süsleyip anlatıyorlar😬tabi bunların hepsi tamamen(🤑🤑🤑)duygusal!!!!!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!