moonwalker

Michael Jackson'ın suçsuzluguna dair destek,öneri ve kanitlar...
Amerikalı ünlü avukat ve talk show sunucusu Geraldo Rivera sosyal medya hesabından attığı mesajlar ile Michael 'ın yanında oldu. Wade ve James'in davada başarısız olduktan sonra iddialarını mahkemede tanıklık etmek yerine tabloidlere sattıklarını söyledi. Diğer bir mesajında ise onları 'güçlü kâr güdüsüne sahip MJ suçlayıcıları 'olarak niteledi. Geraldo Rivera aynı zamanda Michael Jackson' a 2005 teki dava döneminde de destek olmuş ve programında onun kendisini ifade etmesini sağlayan bir röportaj yapmıştı. ( Yine google translate ile çevirdim ama tam olarak ne söylediğini düzgün bir şekilde çevirmedi. İngilizce bilen biri Geraldo Rivera'nın attığı mesajların tam türkçe çevirisini yazarsa çok sevinirim ) Not: Geraldo Rivera 'yı çok seviyorum. Michael'a destek olan herkesi çok seviyorum ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Queen yazdı: 05 Mar 2019, 20:07 Arkadaşlar yüklediğim resimleri ve Geraldo Rivera nın mesajını göremiyorsanız tapatalktan giriş yapın o zaman görünüyor 😊
Bilgisayar ve mobilden kontrol ettim(chrome ile), tüm resimler ve mesajlar sorunsuz görünüyor.
Paylaşım için teşekkürler.
Ayrıca Michael'in Geraldo Rivera ile yaptığı röportaj formumuzda mevcut. Michael'in en net ve dik durduğu, en güçlü göründüğünü düşündüğüm röportajı olduğunu düşünmüşümdür daima.
Linki de vereyim bari, hala izlememiş olanlar için;
Geraldo Rivera's Interview 2005
ozgur yazdı:
Queen yazdı: 05 Mar 2019, 20:07 Arkadaşlar yüklediğim resimleri ve Geraldo Rivera nın mesajını göremiyorsanız tapatalktan giriş yapın o zaman görünüyor Resim
Bilgisayar ve mobilden kontrol ettim(chrome ile), tüm resimler ve mesajlar sorunsuz görünüyor.
Paylaşım için teşekkürler.
Ayrıca Michael'in Geraldo Rivera ile yaptığı röportaj formumuzda mevcut. Michael'in en net ve dik durduğu, en güçlü göründüğünü düşündüğüm röportajı olduğunu düşünmüşümdür daima.
Linki de vereyim bari, hala izlememiş olanlar için;
Geraldo Rivera's Interview 2005
Çok sağol Özgür abi. Bu arada bencede Michael 'ın en dik durduğu röportaj Geraldo Rivera ile yaptığı idi. Üstelik röportaj onun duygusal olarak çok zor zamanlarında yapıldı ama buna rağmen kendisini çok iyi ifade etti. Tabi bunda Geraldo Rivera nın arkadaşça ve samimi duruşunun da etkisi olmuştur. Diğer gazeteciler gibi Michael 'ı yargılamadı sadece onu anlamaya çalıştı ve bugün hâlâ Michael 'a destek vermesi onun Michael 'ın kişiliğini anladığını ve onu sevdiğini gösteriyor

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!