moonwalker

Kullanıcı avatarı
By captain EO
Mjizle.com ailesi günden güne sizlerin desteği ile büyüyor,çok güzel işlere imza atıyoruz arkadaşlar.Bizleri bu yolda yalnız bırakmayan tum üyelerimize çok ama çok teşekkürler...

Kurulusumuzun uzerinden üc kisa ay gecmesine rağmen çok başarılı işlere ve ses getiren altı dolu projelere imza attık hep beraber.Zira,iki admin olarak bazı şeylere yetismekte zorluk çekiyoruz.Büyümenin sorumluluğuda büyük oluyor:)
Ailem;bu güzel yolda bizlere canla başla forumda ve sosyal medyada yardimci olabilecek kişilere ihtiyaç duyuyoruz.Madem aileyiz,güzel organizasyonlara adim atmaya devam edeceğiz en önemlisi Michael Jackson ismini yeni nesillere doğru ve düzgün anlatmayı hedefliyoruz sizlerin desteğini her zaman olduğu gibi bizden esirgemeyeceginizi dusunuyoruz.Ve ufak adimlarla basladik...Örneğin il temsilcileri belirliyoruz.Istanbul'da olacak tüm etkinler ve organizasyonlar için @Deniadlermj i bu göreve layık gördük. Kendisine başarılar diliyorum.Başka illerin temsilcisi olmak isteyen arkadaşlar bu msjin altina yorum yazabilirler...

Arkadaşlar,çeviri ve video edit için bir ekip kurmayi düşünüyoruz. Video hazirlama da iyi olduğunu düşünen arkadaşlar bana ulaşsın.Çeviri yapabilecek Ingilizcesi iyi olan arkadaşlardan da destek geleceğinden hiç şüphem yok...

Beraber çok güzel işlere imza atacağımızı biliyorum.Mj sevgimizi tüm nesillere yaymak dileğiyle...
By Deniadlermj
Çok çok Teşekkür ederim :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
By captain EO
EvrimOfficial yazdı: 06 May 2019, 02:35 Ben Bursa'da yaşıyorum, Bursa temsilcisi olmak isterim :)
Bursa'da fan buluşmaları ayarlamak isterim..
Seve seve efem....Bursa temsilcimize hayırlı olsun diyelim✌Istanbul temsilcisiyle görüsmenizi tavsiye ediyorum. Ayni gün tüm Türkiye'de bir fan buluşması düzenlenmeli...
By EvrimOfficial
Hatta ben, Bursa'da, ramazan içinde, Michael Jackson fan iftar buluşması da yapmak isterim :) ve aslında tüm illerden, hatta yabancı ülkelerden yabancı fanlar bile gelebilir :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!