moonwalker

By EvrimOfficial
Michael Jackson ile ilgili duyduğum en komik ve absürt iddialardan biri, kimin tarafından ortaya atıldığını bilmediğim;
Michael Jackson'ın uyumak için özel bir uyku düzeneği kurdurduğu... bu yatağın oksijen salgıladığı... ve hatta, bu yatak sayesinde, Michael Jackson'ın çok uzun yaşamak istediği bile söyledi... Ah keşke gerçek olsaydı da, daha upuzun süre bizimle olsaydı Michael... ama maalesef, komik ve gerçek dışı bir iddiadan başkası değil.
Kullanıcı avatarı
By smile
Pepsi kazasında aldığı 1 milyon dolar tazminat parası ile yanık tedavi merkezi açmıştı MJ

Resim
bu düzenek yanıkları tedavi amacı ile kullanılıyordu Mj de üstüne çıkartıp içene girmişti gazeteciler fotoğrafları çekerken içlerinden biri klinik haberi yerine oksijen yatağı haberinin daha çok para ve ses getireceğine inandı ve bu hikayeyi uydurdu ama gerçek sadece MJ yanık tedavi merkezi kurmuştu.
Kullanıcı avatarı
By ozgur
smile yazdı: 31 Mar 2019, 10:57 Pepsi kazasında aldığı 1 milyon dolar tazminat parası ile yanık tedavi merkezi açmıştı MJ

Resim
bu düzenek yanıkları tedavi amacı ile kullanılıyordu Mj de üstüne çıkartıp içene girmişti gazeteciler fotoğrafları çekerken içlerinden biri klinik haberi yerine oksijen yatağı haberinin daha çok para ve ses getireceğine inandı ve bu hikayeyi uydurdu ama gerçek sadece MJ yanık tedavi merkezi kurmuştu.
Gerçekliğini pek bilmiyorum ama bu haberin basına veren kişinin Frankie Delio (Michael'in eski menejeri) olduğu söylenir.
Hatta "150 yıl yaşamak istediğini ve bunun yanlış olduğunu söyledim ama beni dinlemedi" söylemi de yine Frankie Delio'a ait olduğu da söylentiler arasındadır.Bunu doğru kabul edersek ve yıllarca menajerlik yapmış bir adamın bunu tek başına uydurmuş olma ihtimali yok, demek ki Michael'in de haberi vardır. Michael böyle bir şey yapar mı? Bence yapar "yaramaz çocuk" :D :D :D

Resim
Kullanıcı avatarı
By captain EO
ozgur yazdı: 01 Nis 2019, 10:20
smile yazdı: 31 Mar 2019, 10:57 Pepsi kazasında aldığı 1 milyon dolar tazminat parası ile yanık tedavi merkezi açmıştı MJ

Resim
Gerçekliğini pek bilmiyorum ama bu haberin basına veren kişinin Frankie Delio (Michael'in eski menejeri) olduğu söylenir.
Hatta "150 yıl yaşamak istediğini ve bunun yanlış olduğunu söyledim ama beni dinlemedi" söylemi de yine Frankie Delio'a ait olduğu da söylentiler arasındadır.Bunu doğru kabul edersek ve yıllarca menajerlik yapmış bir adamın bunu tek başına uydurmuş olma ihtimali yok, demek ki Michael'in de haberi vardır. Michael böyle bir şey yapar mı? Bence yapar "yaramaz çocuk" :D :D :D

Resim
Delio ve Mj arasinda sirf buna benzer olaylardan anlasmazlik cıktı ve iş ilişkileri bitti diye biliyorum.Delio kendi başına çok karar alıyormuş ve Mje bazi hususlarda danışmıyormuş. Ayrica Oprah ropartajinda Mj bu konuyu açıklığa kavusturmustu diye hatırlıyorum.
Kullanıcı avatarı
By smile
ozgur yazdı: 01 Nis 2019, 10:20

Resim

Resim
Bencede yapar :lol: menejeri yalan söyleme ihtimali de yok bu konu da belirsizliğe gidiyor çünkü MJ Oprah a verdiği bir röportajda MJ in bu yatağı reddettiğini yatağı satın alan vakıfa bir milyon dolar bağışladığını ve oksijen yatağını denerken biri fotoğrafını çekip bu söylentiyi başlattığını söylüyor
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!