moonwalker

Kullanıcı avatarı
By captain EO
Herkese merhabalar.Arkadaslar size önemli bir uyarım var.Michael Jackson hakkında olmayan hiç bir paylasımı Mjizle forumunda paylasmayiniz.Forum Günlüğunde "Genel Sohbet Alanı" var.Orada paylaşınız.Ayrıca şunuda belirteyim.Bu foruma sizler yabancilik duyuyor ve kullanmakta zorlaniyorsunuz ama bilin ki bizlerde yoneticiler olarak sizin kadar zorlanıyor ve bazı şeyleri sıfirdan öğreniyoruz.Beraber öğrenip uygulayacağız,zamanla her şey yoluna girecek ve çok güzel şeyler başaracağız.

Öncelikle bu forumda emeği geçen forum yol arkadaşım Özgür'e,beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan ve her platformda yanımda olan Evinime,zorluklara ragmen bizimle olan Izel'e,kardeşim Ahmet'e,Hamit'e ve kankişim Sinoşuma ve tüm üyelerimize yardımlarından desteklerinden ötürü sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum...Çok güzel işlere imza atacağımızı,çok ama çok eğleneceğimizi ve Michael'a yakışır şekilde hayranlığımızla tüm nesillere ornek olacağımızın garantisini veriyorum.Özgür ve ben yaşadigimiz sürece bu forum olacak arkadaşlar."Kapanacak mı?"endişesi taşımadan yolumuza devam etmek ve cok büyümek dileğiyle...
Kullanıcı avatarı
By ozgur
Captain EO yazdı: 12 Kas 2018, 16:06 "Kapanacak mı?"endişesi taşımadan yolumuza devam etmek ve cok büyümek dileğiyle...
Ben daha başlamadım bile ne demek kapanacak mı endişesi
:D :D :D :D
Bunlar daha ısınma turları, hep dediğim gibi üyeler olmadan burası bir hiç.
Sizlerin desteği olduğu sürece ben daima buradayım.
Mjzeynel yazdı:Ben Michael Jackson fanları olarak aile ortamı arıyorum... Ne kadar denesemde diğer forumda bu olmamıştı, umarım bu forumda da aynı şeyler yaşanmaz... Forumda üye olduğum sürece sizlere yardım etmek için elimden gelen herşeyi yaparım :)
Doğru yerdesin Zeynel.Hep beraber güzel işler çıkarıyoruz. Saygı ve sevgi en önemli ilkelerimiz.Bunu unutmadığimiz sürece hiç bir sorun olmaz.

You're my life...

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!